Nasiona kukurydzy – Header

Firma farmsaat to wysokowydajne odmiany kukurydzy o najwyższych parametrach jakościowych.

Nasiona Kukurydzy – uprawiaj kukurydzę o najwyższej jakości

Możemy się poszczycić 30-letnią, pełną sukcesów historią hodowli wysokojakościowych odmian kukurydzy. Nasz zespół hodowlany pracuje nad rozwojem naszych odmian z najwyższą starannością i dbałością o detale, tak aby do naszej oferty trafiały jedynie najlepsze z nich. Nasi odbiorcy mogą wybierać w szerokim wachlarzu odmian. Znajdą wśród nich zarówno te bardzo wczesne, jak i średnio późne, idealne na kiszonkę, na ziarno/CCM albo do produkcji biogazu. Wiele odmian dostępnych jest także w wersji eko.

ZAPRAWIANIE NASION

Warunkiem maksymalizacji siły kiełkowania oraz zabezpieczenia właściwej obsady jest ochrona ziarniaków i siewek przed porażeniem chorobami oraz przed szkodnikami. Dlatego rozwinęliśmy nasz ofertę zapraw do wielostronnego programu „Wyprodukowano w farmsaat”, który zapewnia nie tylko klasyczną ochronę fungicydową, ale także ochronę przed ptactwem drutowcami oraz pakiet niezbędnych składników odżywczych i biostymulacyjnych.

KISZONKI Z KUKURYDZY

Efektywność w czystej postaci! Badania wykazały, że kiszonki przygotowane z odmian farmsaat przyczyniają się do wyższej wydajności hodowli. Poza tym z badań wynika także, że z uwagi na bardzo dobrą strawność naszych kiszonek możliwa jest redukcja dawek pasz.

Bestsellery wśród naszych nasion kukurydzy

Nasze odmiany kukurydzy w skrócie

#farmprinzip

Odpowiedzialność za plon traktujemy bardzo osobiście. Dlatego farmsaat przestrzega reguły: hodowla, doradztwo i sprzedaż w jednych rękach. Nasza idea #farmprinzip jest więcej niż tylko obietnicą, to jest kwintesencja naszej codziennej działalności.

  • Sprzedaż bezpośrednia – od rolnika do rolnika
  • Dzielenie się wiedzą – jak rolnik z rolnikiem
  • Hodujemy jak rolnik – pod gołym niebem

Nasza hodowla​

W naszym gospodarstwie hodowlanym w bawarskim Osterhofen nasz zespół troszczy się z dużą starannością o rozwój najnowszych mieszańców, które będą mogły zostać włączone do naszej oferty. Nasze odmiany hodowane są wyłącznie przy wykorzystaniu tradycyjnych metod krzyżowania roślin, bez jakichkolwiek modyfikacji genetycznych. Całość prac hodowlanych przebiega pod gołym niebem.

Aby rośliny kukurydzy rosły optymalnie i dawały wysokie plony, należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Nasi eksperci zebrali najważniejsze informacje z zakresu uprawy kukurydzy.