Od rolnika do rolnika, Dla rolnictwa z zasadami

Odpowiedzialność za plon traktujemy bardzo osobiście. Dlatego farmsaat przestrzega reguły: hodowla, doradztwo i sprzedaż w jednych rękach. Nasza idea #farmprinzip jest więcej niż tylko obietnicą, to jest kwintesencja naszej codziennej działalności.

Nasze zasady przyświecają nam począwszy od doboru naszych odmian, przez zindywidualizowane porady przed siewem, po wymianę doświadczeń w całym okresie wegetacji i po zbiorach. Z odpowiedzialności za rolnictwo w ujęciu długofalowym pracujemy z naszymi klientami bezpośrednio, konsekwentnie i personalnie.

#farmprinzip

Hodujemy jak rolnik – pod gołym niebem

Jesteśmy ostatnim hodowcą w Niemczech, który posługuje się wyłącznie tradycyjnymi metodami hodowli. Nie posiłkujemy się procesami laboratoryjnymi i modyfikacjami genetycznymi. Wszystko w naszym procesie hodowli odbywa się w zgodzie z naturą, dokładnie tak, jak działo się to w przeszłości na przestrzeni wieków.

Dzielimy się z wiedzą – z pełnym zaufaniem

Cenną wiedzę wymieniamy z naszymi klientami i z nikim więcej. Doskonały kontakt z rolnikami i wzajemne dzielenie się informacjami pozwalają nam na uwzględnianie doświadczeń i wyników z praktyki rolniczej przy rozwijaniu kolejnych odmian.

„Naszą filozofię działania cechuje innowacyjne podejście do klienta. Dla nas plon na polu rolnika jest najważniejszym kryterium przy rozmowach. Stawiamy też na osobisty kontakt i personalne podejście poparte fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną dot. odmian oraz agrotechniki. W doradztwie korzystamy z wyników naszych doświadczeń łanowych „Więcej praktyki, mniej statystyki” oraz badań rejestrowych i porejestrowych. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najodpowiedniejsze odmiany i gwarantuje sukces na polu, a także leży u podstaw tak dynamicznego wzrostu sprzedaży naszych nasion w Polsce.”

Tomasz Krakowiak
Członek Zarządu

Tomasz Krakowiak

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o jakości naszych produktów