Poznajcie naszych farmpartnerów

Powiedzenie farmpartner

Oferowanych przez nas nasion nie znajdziecie w standardowej sieci dystrybucji materiałów dla rolnictwa. Można je kupić tylko bezpośrednio w naszej hodowli, korzystając z pomocy naszych farmpartnerów. Zgodnie z naszą ideą #farmprinzip najważniejszymi dla nas rzeczami są: bezpośredni kontakt i dopasowane do indywidualnych potrzeb doradztwo.

Punktem wyjścia do budowania plonu jest siew. Nasz farmpartner, który często sam prowadzi w danym regionie gospodarstwo rolne, zna doskonale lokalne uwarunkowania uprawy, czego niestety nierzadko nie można powiedzieć o przedstawicielach handlowych dużych firm dystrybucyjnych. Dlatego osobisty kontakt i zindywidualizowane doradztwo mają w naszym przypadku tak duże znaczenie. Bazując na własnej znajomości lokalnych warunków glebowych i klimatycznych oraz wynikach doświadczeń z danego regionu, nasi farmpartnerzy są w stanie dobrać odpowiednie odmiany dla naszych klientów – najwłaściwsze, najlepiej dopasowane, a nie takie, które są po prostu „dostępne w magazynie”.

Nie do przecenienia jest także rola naszych farmpartnerów w logistyce dostaw, szczególnie gdy produkty są potrzebne „na już”.

Farmsaat Poland farmpartner Klusko

farmpartnerzy ELŻBIETA I DARIUSZ KLUSKO

farmpartner AGRO-TEAM Klusko Dariusz

Nasi regionalni farmpartnerzy oferują na naszym całym obszarze działania fachowe i indywidualne doradztwo, spełniające najwyższe wymagania.

TOMASZ PUTZ

Pierwszy farmpartner w Polsce

Kiedyś szukałem nasion, zapytałem w farmsaat. Pozytywnie zaskoczyło mnie podejście – uczciwe, proste, oparte na rozmowie, jak rolnik z rolnikiem. Moje gospodarstwo było w Polsce pierwsze, gdzie uprawiane były odmiany farmsaat.

Dziś moi synowie rozmawiają z sąsiadami, dzieląc się doświadczeniem hodowli, moim – naszym. Jestem dumny z faktu, że byłem tym pierwszym. Teraz czas na Ciebie

Farmsaat Poland farmpartner Thomasz Putz