Kilka dni temu dotarła do nas bardzo miła wiadomość. Nasz wieloletni farmpartner Łukasz Lech oraz klient Arend Jan Hendriks, właściciel firmy Hendripol Sp. z o.o., zostali mistrzami woj. kujawsko-pomorskiego konkursu Agroliga 2022, odpowiednio w kategorii Rolnik oraz Firma.

Zwycięstwo w wojewódzkim etapie tak prestiżowego konkursu jest powodem do wielkiej dumy i zadowolenia, zwłaszcza z uwagi na bardzo trudne otoczenie rynkowe, w jakim funkcjonują gospodarstwa rolne i firmy związane z rolnictwem. To także świadectwo kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz dowód uznania za rozbudowę potencjału i unowocześnianie polskiego rolnictwa.

Mistrzom w związku z otrzymaniem tak zaszczytnych tytułów składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy sukcesu na szczeblu krajowym konkursu oraz dalszego dynamicznego rozwoju, a także wiele satysfakcji i radości z wykonywanej pracy!

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystości uhonorowania laureatów przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz wręczyć laureatom nasze listy gratulacyjne oraz specjalnie z tej okazji przygotowane statuetki.