Kierownik regionalny

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 3 osób na stanowisko kierownika regionalnego na następujące tereny:

  1. woj. lubuskie i dolnośląskie
  2. woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie
  3. woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie

NASZA OFERTA
Oferujemy pracę ze stabilnymi warunkami zatrudnienia i atrakcyjnym wynagrodzeniem z dodatkowym systemem premiowym, w przyjaznej i twórczej atmosferze, w młodym i zgranym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym. Dbamy o profesjonalne wdrożenie naszych nowych koleżanek i kolegów oraz ich rozwój osobisty. Cieszą nas własne pomysły i usprawnienia zgłaszane przez pracowników i chętnie je wdrażamy.

ZADANIA

  • Propagowanie wiedzy o produktach firmy i możliwościach ich stosowania przez organizację spotkań, prelekcji i warsztatów dla klientów
  • Kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju rynku sprzedaży i budowanie struktur sprzedażowych w podległym regionie
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych i obsługa posprzedażowa klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Wsparcie partnerów biznesowych oraz ich zespołów w procesach sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za ciągłe podnoszenie kompetencji i wyników sprzedażowych w podległych zespołach
  • Monitorowanie spływu należności od klientów oraz aktywne uczestniczenie w procesie windykacji
  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku, przekazywanie informacji w tym zakresie do kadry kierowniczej
  • Troska o dobry wizerunek firmy
  • Przygotowywanie w systemie ERP dokumentów niezbędnych do realizacji sprzedaży

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA

  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja i chęci osiągania ponadprzeciętnych celów
  • Efektywność i entuzjazm w działaniu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie rolnicze, szczególnie z zakresu uprawy kukurydzy
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Zainteresowany?

Nie zwlekaj, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: krakowiak@farmsaat.de. Na aplikacje czekamy do 30.06.2023 r.