Nowi członkowie rodziny farmsaat

15 września 2023

Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się fantastycznymi nowinami! Nasza #farmilie właśnie się powiększyła. Poznajcie jej nowych członków:

  1. Dominika Majewska, która objęła stanowisko Kierownika regionu Polska północna
  2. Piotr Konstańczak, który będzie pełnił funkcję Kierownika regionu Polska zachodnia.
Dominika Majewska

Dominika Majewska

Dominika to  fuzja różnorodności  – doktor nauk biologicznych oraz wieloletni pracownik naukowy w wiodącej placówce PAN w Polsce i jednocześnie coach, psychobiolog, terapeutka oraz właścicielka własnego biznesu, którego nadrzędną ideą jest pomaganie ludziom w rozwijaniu ich skrzydeł. Łączy w sobie biologiczne rozumienie świata i eksperymentatorską postawę naukowca z niesamowitą zdolnością słuchania ludzi i ich potrzeb oraz pobudzania ich do wzrostu i rozwoju. Dbanie o człowieka uznaje za nadrzędne, ponieważ to człowiek tworzy jakość, czyli efekt.

Dominika jest niesamowicie kreatywna, co przejawia w każdej dziedzinie życia i w każdym projekcie, którego się podejmuje. Jak mawia: niemożliwe jest łatwiejsze, niż myślisz, wystarczy chcieć. A zapału ma w sobie dużo.

Te jakości pragnie wnieść do farmsaat, by wesprzeć niezwykły model dystrybucji firmy oraz komunikację na linii rolnik – farmpartner – farmsaat.

Piotr Konstańczak

Piotr Konstańczak

Piotr na rolnictwie w zasadzie się wychował i to z tym sektorem związał swoją karierę zawodową. Współprowadzi kilkusethektarowe gospodarstwo rolne w centrum województwa lubuskiego. Na bardzo ciężkich, rzecznych madach uprawia zboża, rzepak i kukurydzę. Do rolnictwa podchodzi kompleksowo i dlatego ukończył nie tylko studia z zakresu Techniki Rolniczej i Leśnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ale też Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Uniwersytecie Zielonogórskim. W swojej działalności w sektorze agro kieruje się dbałością o zachowanie zasad zrównoważonego rozwoju przy maksymalnym wykorzystaniu potencjału gleby, odmian roślin oraz dostępnych środków produkcji.

Piotr hołduje zasadzie, że nikt nie zrozumie rolnika tak jak drugi rolnik i chętnie podzieli się z lubuskimi i wielkopolskimi rolnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Nie możemy się doczekać, abyście mieli okazję współpracować z nowymi członkami naszego zespołu. Są to osoby, które przynoszą do naszej grupy ze sobą nowe pomysły, energię i entuzjazm. Mamy pewność, że ich wkład będzie nieoceniony i pomoże nam osiągnąć jeszcze większy sukces.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych nowych członkach zespołu lub poznać ich bliżej, nie wahajcie się skontaktować z nami.

Jesteśmy dumni z naszej zróżnicowanej i utalentowanej drużyny, która dąży do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Czekamy na wspólną podróż z naszymi nowymi członkami zespołu i na wszystko, co przyniesie przyszłość.