Parę tygodni temu dołączył do naszego zespołu Mateusz Wdowiak. Wkrótce obejmie on stanowisko kierownika regionu Polska północno-zachodnia.

Mateusz jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Osobiście prowadzi też specjalistyczne, rodzinne gospodarstwo rolne w woj. zachodniopomorskim. Jak sam mówi, z rolnictwem związany jest odkąd sięga pamięcią.

Może poszczycić się dogłębną wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu produkcji i genetyki roślin, w tym technologii uprawy oraz optymalizacji nawożenia, pozwalającą na fachowe doradztwo w aspekcie optymalizacji wyników ekonomicznych na różnych klasach gleb. Co ważniejsze, chętnie się dzieli posiadaną wiedzą z innymi. Doradztwo i wynikające z niego sukcesy klienta sprawiają mu ogromną satysfakcję.

Cieszymy się bardzo, że Mateusz będzie od teraz swoją rozległą wiedzą dzielił się z klientami farmsaat i doradzał w zakresie doboru jak najlepszych odmian do warunków panujących w ich gospodarstwach.

Mateuszowi życzymy z całego serca powodzenia, a klientów zachęcamy do czerpania z jego wiedzy i umiejętności!