Kilka dni temu  mieliśmy zaszczyt wręczyć naszemu długoletniemu klientowi – Pan Arendowi Janowi Hendriksowi, właścicielowi firmy Hendrikpol Sp. z o.o., nasz list gratulacyjny i okolicznościową statuetkę w związku z otrzymaniem przez niego tytułu Mistrza woj. kujawsko-pomorskiego konkursu Agroliga 2022 w kategorii Firma.

Zwycięstwo w wojewódzkim etapie tak prestiżowego konkursu jest powodem do wielkiej dumy i zadowolenia. To także dowód uznania za rozbudowę potencjału i unowocześnianie polskiego rolnictwa. Wyróżnienie to jest także świętem ludzi, którzy swoją pracą i zaangażowaniem ugruntowali pozycję firmy Hendrikpol Sp. z o.o. na rynku i doprowadzili ją do tego sukcesu.

Konkurs Agroliga organizowany jest od 2017 r. przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego oraz przez Redakcję Audycji Rolnych Progarmu 1 TVP SA i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Jego celem jest wyłonienie Mistrzów Krajowych Agroligi w kategoriach rolnicy i firmy. Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Laureaci konkursu mają być dla innych przykładem pomysłowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych, konkurencyjnych rozwiązań.

Konkurs Agroliga to forma prezentacji rolników i firm z otoczenia rolnictwa, którzy swoją pomysłowością, kreatywnością i ciężką pracą skutecznie przyczyniają się do rozwoju obszarów wiejskich. Finaliści i laureaci konkursu są symbolem operatywności i innowacyjności w polskim rolnictwie i agrobiznesie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego dynamicznego rozwoju oraz wiele satysfakcji i radości z wykonywanej pracy!