Dni Pola 2023

30 sierpnia 2023

Sezon spotkań w plenerze czas zacząć!

Tradycyjnie już mamy zaszczyt zaprosić Was na cykl Dni Pola organizowanych przez naszych farmpartnerów, a także innych imprez, targów i wystaw, w których będziemy uczestniczyć jesienią tego roku.  Będą aż 74 okazje do rozmowy twarzą w twarz, w sumie w 59 powiatach i 14 województwach. 

Co Was czeka podczas tych spotkań?

  1. Edukacja i wymiana doświadczeń: Wszędzie będzie można dużo dowiedzieć się o naszej ofercie nasion kukurydzy, soi, słonecznika, mieszanek traw i międzyplonów. Będzie też okazja do rozmów i wymiany opinii na temat najnowszych technik rolniczych, nawożenia, czy ochrony tych upraw.
  2. Demonstracje na polu:  Spotkania polowe to doskonała okazja, żeby zobaczyć kolekcje naszych odmian z bliska. W wielu lokalizacjach dodatkową atrakcją będą żniwa „na żywo” z natychmiastową oceną wielkości i jakości plonu. W wielu przypadkach będą także prezentacje maszyn i urządzeń rolniczych.
  3. Nawiązywanie kontaktów: Dni Pola to również doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z innymi rolnikami, dostawcami i ekspertami w dziedzinie rolnictwa, służących wymianie doświadczeń i pomysłów.
  4. Atrakcje dla dzieci: Nie zapominamy o naszych najmłodszych! W wielu miejscach będą wydzielone strefy dla dzieci z niespodziankami w postaci naszych specjalnych kolorowanek i zestawów kredek.
  5. Poczęstunek: Na spotkaniach polowych nie może zabraknąć tradycyjnej kiełbaski z grilla albo innych przekąsek. Na pewno będzie przy czym złapać nieco oddechu!

Szczegółowe informacje odnośnie do terminów i lokalizacji poszczególnych spotkań podajemy poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt z kierownikiem regionu odpowiedzialnym za obszar, na którym odbywa się spotkanie. Dane kontaktowe do kierowników regionów można podejrzeć tutaj.

Do zobaczenia na szlaku!

Wstąp na Dni Pola i skorzystaj z wiedzy

woj. dolnośląskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
18.10.2023 (śr.) farmparnter Smart Farm 57-120 Jutrzyna strzeliński Piotr Frankowski
25.10.2023 (śr.) farmpartner Smart Farm 55-080 Krobielowice wrocławski Piotr Frankowski

woj. kujawsko-pomorskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
21.10.2023 (sob.) farmpartner Lukagro 86-318 Kłódka Szlachecka grudziądzki Mateusz Wdowiak
22.10.2023 (niedz.) farmpartner Satio 87-880 Brzezie włocławski Mateusz Wdowiak
29.10.2023 (niedz.) farmpartner Satio 87-326 Grabówiec brodnicki Mateusz Wdowiak

woj. lubelskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
08.09.2023 (pt.) Dzień Kukurydzy i Soi IUNG – PIB RZD Kępa 24-103 Osiny puławski Marcin Lubowicki
14.09.2023 (czw.) Dzień Soi ZDOO Czesławice 24-150 Czesławice puławski Marcin Lubowicki
24.09.2023 (niedz.) farmpartner Zagro-Nas 22-376 Orłów Murowany Kolonia krasnostawski Marcin Lubowicki
01.10.2023 (niedz.) farmpartner Stampol 21-007 Krzesimów świdnicki Marcin Lubowicki
21.10.2023 (sob.) farmpartner Piróg 22-302 Bzite 104a krasnostawski Marcin Lubowicki
22.10.2023 (niedz.) farmpartner Adrian Kałkus 23-100 Olszowiec-Kolonia lubelski Marcin Lubowicki
18.11.2023 (sob.) farmpartner Inagrol Kamil Wojciechowski 24-170 Dęba 74A puławski Marcin Lubowicki

woj. lubuskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
13.10.2023 (pt.) Mistrzowie Pola Zachód HZZ Osowa Sień 67-400 Przyczyna Górna wschowski Piotr Konstańczak
13.10.2023 (pt.) farmpartner Kamil Wojciechowski 67-400 Kandlewo wschowski Piotr Konstańczak
15.10.2023 (niedz.) farmpartner Przemysław Chołuj 66-133 Dąbrówka zielonogórski Piotr Konstańczak
22.10.2023 (niedz.) farmpartner Piotr Kruhlik 66-131 Cigacice zielonogórski Piotr Konstańczak

woj. łódzkie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
01.09.2023 (pt.) farmpartner Kwiatkowska-Oleśko 98-275 Dębołęka sieradzki Dariusz Socha
05.10.2023 (czw.) ODR Bratoszewice 95-011 Bratoszewice zgierski Dariusz Socha
12.10.2023 (czw.) farmpartner Kornfeld 99-150 Stary Besk łęczycki Dariusz Socha
14.10.2023 (sob.) farmpartner Kornfeld 95-040 Świny łódzki wschodni Dariusz Socha
15.10.2023 (niedz.) Skierniewice Olimpiada 99-418 Bełchów łowicki Dariusz Socha
18.10.2023 (śr.) farmpartner Stawski 98-360 Lututów wieruszowski Dariusz Socha
22.10.2023 (niedz.) farmpartner Farm-Gold 96-130 Michowice skierniewicki Dariusz Socha

woj. małopolskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
29.10.2023 (niedz.) farmpartner Dam-Rol 32-241 Bryzdzyn miechowski Marcin Lubowicki

woj. mazowieckie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
04.09.2023 (pon.) ODR Płock GR Adam Umiński 09-230 Tłubice płocki Dariusz Socha
09.09.2023 (sob.) Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 08-110 Siedlce m.Siedlce Dariusz Socha
10.09.2023 (niedz.) Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 08-110 Siedlce m.Siedlce Dariusz Socha
13.09.2023 (śr.) Narodowy Dzień Mlecznej Fermy 06-460 Leśniewo Górne ciechanowski Dariusz Socha
24.09.2023 (niedz.) farmpartner Top-Farm 07-407 Seroczyn ostrołęcki Dariusz Socha
30.09.2023 (sob.) farmpartner Janowski 06-214 Raki makowski Dariusz Socha
01.10.2023 (niedz.) farmpartner Agro-Top 08-307 Rudniki sokołowski Dariusz Socha
03.10.2023 (wt.) farmpartner Wacława Drożdz 05-300 Janów miński Dariusz Socha
15.10.2023 (niedz.) farmpartner Agro-Expert 09-164 Dzierzążnia płoński Dariusz Socha
08.10.2023 (niedz.) farmpartner Top-Farm 07-305 Mianowo ostrowski Dariusz Socha
08.10.2023 (niedz.) farmpartner Dąbrowski 08-311 Wojewodki Dolne sokołowski Dariusz Socha
13.10.2023 (pt.) farmpartner Green Farm 09-204 Śniedzanowo sierpecki Dariusz Socha
22.10.2023 (niedz.) farmpartner APRO 09-300 Olszewo żuromiński Dariusz Socha
20.10.2023 (pt.) farmpartner Green Farm 09-140 Unieck płoński Dariusz Socha
21.10.2023 (sob.) farmpartner Farm-Gold 09-500 Zaborów Stary gostyński Dariusz Socha

woj. opolskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
06.09.2023 (śr.) Mistrzowie Pola Południe KR Kietrz 48-130 Kietrz głubczycki Marcin Lubowicki
08.09.2023 (pt.) Dni soi 48-100 Głubczyce głubczycki Marcin Lubowicki
15.09.2023 (pt.) farmpartner AGRO TEM D. Klusko Dzień Słonecznika 46-113 Pągów namysłowski Piotr Frankowski
29.09.2023 (pt.) farmpartner AGRO TEM D. Klusko 46-113 Pągów namysłowski Piotr Frankowski
07.10.2023 (sob.) farmpartner Agros Krzanowice 47-200 Racibórz-Sudól kędzierzyńsko-kozielski Piotr Frankowski

woj. podkarpackie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
14.10.2023 (sob.) farmpartner Domański 37-550 Skołoszów jarosławski Marcin Lubowicki

woj. podlaskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
03.09.2023 (niedz.) farmpartner Inagrol 18-400 Gać łomżyński Łukasz Pycz
10.09.2023 (niedz.) Krajowy Dzień Kukurydzy 18-112 Szepietowo białostocki Łukasz Pycz
17.09.2023 (niedz.) farmpartner Rewers 16-420 Wronowo 9 suwalski Łukasz Pycz
01.10.2023 (niedz.) farmpartner Inagrol 19-100 Kosiorki moniecki Łukasz Pycz
01.10.2023 (niedz.) farmpartner Rewers 16-515 Tauroszyszki sejneński Łukasz Pycz
08.10.2023 (niedz.) farmpartner Inagrol 16-080 Leśniki białostocki Łukasz Pycz
15.10.2023 (niedz.) farmpartner Tomkorn 16-310 Karoliny augustowski Łukasz Pycz
22.10.2023 (niedz.) farmpartner Farms 18-112 Liza Stara białostocki Łukasz Pycz
29.10.2023 (niedz.) farmpartner Farms 17-207 Osówka hajnowski Łukasz Pycz

woj. pomorskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
07.09.2023 (czw.) Dzień Ziemniaka i Kukurydzy PODR Lubań 83-422 Lubań kościerski Dominika Majewska
15.10.2023 (niedz.) farmpartner Katarzyna Napiątek 89-632 Kosobudy chojnicki Dominika Majewska

woj. śląskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
07.09.2023 (czw.) farmpartner Michał Sroka 42-793 Zborowskie lubliniecki Piotr Frankowski
13.09.2023 (śr.) Dzień soi i kukrydzy SDOO Pawłowice 44-180 Pawłowice gliwicki Piotr Frankowski
28.10.2023 (sob.) farmpartner Smolarz 43-241 Łąka pszczyński Piotr Frankowski

woj. warmińsko-mazurskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
26.08.2023 (sob.) Wystawa AgroWarmia 2023 11-015 Gryźliny olsztyński Dominika Majewska
27.08.2023 (niedz.) Wystawa AgroWarmia 2023 11-015 Gryźliny olsztyński Dominika Majewska
02.09.2023 (sob.) farmpartner Rewers 19-504 Redyki gołdapski Dominika Majewska
02.09.2023 (sob.) II Mazurski Dzień Słonecznika 12-114 Łuka szczycieński Dominika Majewska
09.09.2023 (sob.) farmparatner Rewers 19-400 Gąski olecki Dominika Majewska
06.10.2023 (pt.) farmpartner Agro-Siew 13-206 Wielki Łęck działdowski Dominika Majewska

woj. wielkopolskie

Data Organizator lub nazwa wydarzenia Lokalizacja Powiat Kierownik regionu
25.08.2023 (pt.) farmpartner AGRO TEM D. Klusko 63-910 Dąbrowa rawicki Piotr Frankowski
02.09.2023 (sob.) Krajowy Dzień Kukurydzy OHZ Garzyn Sp. z o.o. 64-120 Garzyn leszczyński Piotr Frankowski
08.09.2023 (pt.) IV Krajowy Dzień Soi i Słonecznika ZDOO Śrem Wójtostwo 63-100 Śrem Wójtostwo śremski Piotr Frankowski
30.09.2023 (sob.) farmpartner KMPS P. Stachowiak 63-830 Siedlec gostyński Piotr Frankowski
07.10.2023 (sob.) farmpartner Agri Putz 63-000 Marianowo Brodowskie średzki Piotr Frankowski
09.10.2023 (pon.) farmpartner Skoracki Stanisław 64-030 Bronikowo kościański Piotr Frankowski
17.10.2023 (wt.) farmpartner Innwerol 64-330 Rudniki nowotomyski Piotr Konstańczak
26.10.2023 (czw.) farmpartner Por Rol G.Łuczak 63-233 Poręba jarociński Piotr Frankowski