Wydarzenia

Jesień w pełni

Wielkimi krokami wkroczyliśmy w naszą ulubioną porę roku - jesień. Dla nas to czas żniw kukurydzianych, na które czekamy z niecierpliwością od wiosny. Baczne obserwacje plantacji kukurydzy na terenie Polski południowo-zachodniej pozwalają spodziewać się rekordowych plonów ziarna i kiszonki, mimo opóźnionych znacznie żniw. Pierwsze sygnały utwierdzają nas w tej ocenie. Już dotarły do nas liczne sygnały o kapitalnym plonowaniu odmian farmsaat.

Kombajn do zbioru kukurydzy

W tym sezonie w regionie południowo-zachodnim rewelacyjnie zapowiadają się zarówno odmiany dobrze już znan, np. FARMFIRE, FARMEZZO, FARMGIGANT, FARMORITZ, FARMIRAGE, ale także nasze nowości: FARMUELLER, FARMURPHY, FARMURMEL czy FARMUMBA

Wszystkie te odmiany mogą być z równym powodzeniem uprawiane na ziarno lub kiszonkę. Więcej informacji o nich można znaleźć w naszym sklepie albo w katalogu lub w ulotkach, które można pobrać tutaj. Zachęcamy też do kontaktów z naszymi farmpartnerami w regionie, którzy pomogą dobrać najodpowiedniejszą do potrzeb i warunków glebowych odmianę.

Kolby kukurydzy na polu
Zbiory kukurydzy
Poletka doświadczalne kukurydzy