Nagroda pocieszenia

Nagroda pocieszenia

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.10.2023 r. obradowała nasza Komisja konkursowa, której zadaniem było rozstrzygnięcie Konkursu „Głosowanie na odmianę FARMORITZ w plebiscycie Izydory 2023″.

Komisja najpierw sprawdziła wszystkie nadesłane zgłoszenia konkursowe pod względem formalnym – czy były kompletne i prawidłowo wypełnione. Następnie przystąpiła do oceny zaproponowanych sloganów reklamowych odmiany FARMORITZ. Niestety żadna z nadesłanych propozycji sloganu reklamowego nie znalazła uznania Komisji.

W tej sytuacji, zgodnie z postanowieniami § 6 ust. 8 Regulaminu konkursu, Organizator zrezygnował całkowicie z rozstrzygnięcia Konkursu.

Jednocześnie Komisja postanowiła o przyznaniu wszystkim uczestnikom Konkursu, którzy nadesłali prawidłowe i kompletne zgłoszenia, nagród pocieszenia w postaci koszulki polo oraz czapki Wind z logo farmsaat.

W ciągu najbliższego miesiąca przedstawiciele farmsaat skontaktują się z wszystkimi Uczestnikami, którym zostały przyznane nagrody pocieszenia, celem ustalenia szczegółów ich przekazania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zgłoszenia!